top of page
>> מטופלים מספרים

"ליובל היקר והמסור, ישנם רגעים מיוחדים בהם ניתן להביע את מה שהלב חש, לומר ולהודיע, להודות ולשבח, על הזכות שלנו להכיר את איש המקצוע הכי טוב בעיר... (ובעולם).

את כל כולך אתה נותן, מתמסר באהבה. כיצד לקדם אתה רק חושב, מהי הפעולה הכי טובה. כמו אח גדול דואג, כמו חבר טוב מחבק. ביד אחת מלטף ותומך, וביד שנייה מקדם ובודק.

מאחלים אנו שתמשיך להדליק לזקוקים לך את האור, שהבורא יתן לך כח להמשיך לעשות את הטוב ביותר"

 

נועה קאופמן וההורים ברוריה וצביקה, אלעד

>

"מעל 20 שנה אני עוסקת בשיקום בביה"ח, מבוגרים וילדים.

לאחרונה נאלצתי ללוות את אחותי מירי, אשר עברה אירוע מוחי קשה ואושפזה בשיקום נפגעי ראש. רציתי לומר מילה טובה על הצוותים הפארה רפואיים (פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק ותקשורת) אשר עבדו במקצועיות ומסירות.

מעל לכולם בלט הפיזיותרפיסט יובל לויתן אשר היה משכמו ומעלה, מקצוען ומטפל מדהים. יובל הראה מקצועיות גבוהה, חשיבה ותבונה. ידע לדרוש ולהפיק ממירי את המרב ולהובילה להישגים. יובל האמין במירי, היה קשוב ורגיש לה ולצרכיה, קשוב למשפחה והראה מסירות אין קץ. כן ירבו כמוהו" 

 

אורלי בר, סגנית מנהלת שירותי ריפוי בעיסוק ואחראית ביה"ח לילדים ע"ש ספרא, המרכז הרפואי שיבא, תל השומר

>

"לאחר כמעט שנה במחלקה, הגיע הזמן לאמור שלום והמון תודה - 

על שעות ארוכות של טיפול והשקעה עם תרגילי פיזיותרפיה חוזרים ונשנים עם חשמל, עמידון ואופניים, עם טקסי, כדורים, ירידה במדרגות ותרגול מעברים. שימשת לאמיר מודל חיזוקי מאתגר ביותר ומסכימים עם השם - יובל הקוסם! תמכת בנו ונתת לנו כוח ותקווה והיום - יש תמורה ותוצאה נפלאה, אך הדרך עוד ארוכה... אומרים שגם מסע של אלף מילין מתחיל בצעד אחד קטן ואתה סייעת לנו להגיע לשלב זה. בתודה והוקרה מכל הלב"

 

אמיר כרמי ומשפחת כרמי, תל אביב

>

"יובל יקר, מזה כשנה אני מקבל ממך טיפולים פיזיותרפיים. מצאתי לנכון להודות לך על נועם הליכותיך והידע המקצועי הטמון בך. תבורך"

 

מרום, רמת גן

>

"שלום יובל,

אתה מרכיב חשוב וזכור לטוב בזיכרונותיי הקשורים לפציעה - לחלק האחרון של האשפוז. בכל בוקר כשאני נעמדת ופוסעת על רגלי ברור לי שאתה שותף מרכזי בעובדה שאני עושה זאת. מאז השחרור לפני כשנה פגשתי פיזיותרפיסטים נוספים. הלוואי שלטובתם של הנפגעים, היו זוכים לפיזיותרפיסט כמוך. נשמה, יכולת וכישרון הם ללא ספק מרכיבים שזכיתי להכירם ואני מאחלת אותם לפגועים או נזקקים אחרים.

אין לי ספק שאתה ממשיך להצליח ומאחלת לך המשך מוצלח"

 

רמה ספיר, קרית אונו

 

 

>

"יובל הוא הפיזיותרפיסט שלי כשנתיים.

יובל הוא פיזיותרפיסט מעולה ואדם נעים מאוד.

אני ממליץ עליו בחום"

 

איל פלד, "מסע עולמי", הרצליה

>

"יובל שייך לאנשי המקצוע הנדירים העובדים מתוך בקיאות מדהימה בחומר. הייחוד של יובל כמטפל – יחס מסור ואמפאתי וידע עצום בכל הקשור לגוף האדם. המטופל מוצא עצמו באקלים עבודה נעים ונכון, עם מטפל סימפטי מאוד, מקצועי, המקרין רגיעה וסבלנות"

 

שושנה ויעקב דרור, תל אביב

>

"ליובל, אין בפינו מילים היכולות לתאר את הטיפול המקצועי, האיכותי והמסור שאילן זכה לקבל ממך במשך חודשים ארוכים.

בזכות ההתמדה והמסירות אילן הגיע לשיפור מאוד משמעותי בתפקודו. ועל כך אנו מודים מאוד ומצטרפים לעוד הרבה משפחות שזכו, זוכים ויזכו לקבל ממך. יישר כוח גדול!!!"

 

אילן תורג'מן ומשפחתו, ראשון לציון

>

"יובל הוא פיזיותרפיסט עם ידע רב, מקצוען אמיתי, מתעדכן כל הזמן בשיטות טיפול חדשות, יודע להפיק מהמטופל את המקסימום, משלב יצירתיות בטיפול ובעל גישה טובה למטופל"

 

רוברט, קרית אונו

 

 

>

"אני מטופלת אצל יובל מזה כשנה, לאחר שעברתי מספר מטפלים, פיזיותרפיסטים ושאר פרא-רפואיים. 

יובל משקיע, יוזם, חושב יצירתי, מנצל את מה שקיים בבית (ולא מחפש הוצאות כספיות נוספות) ומנצל את זמן הטיפול בצורה הטובה ביותר. חשוב לציין שיובל מעודד, משרה סביבו אווירה נעימה ומקצועית ומגלה אכפתיות ויחס אישי"

 

טובה, רמת גן

>

"בתפילת 'נשמת כל חי' אומרים 'אילו פינו מלא שירה כים ולשוננו רינה כהמון גליו... אין אנחנו מספיקים להודות לך'.

לא יוכלו המילים להביע את רגשי התודה הענקיים, אין מספיק מילים להודות לך על מה שעשית עם רן. בחום, באמפתיה ובמקצועיות רבה גרמת לכך שרן יאהב את הטיפולים. גרמת לו למוטיבציה רבה שגרמה לו לרצות להתקדם עוד ועוד. כל יום הייתה התקדמות נוספת וזאת לא מעט בזכותך. לא חסכת בעזרים וביצירתיות רבה מצאת עוד ועוד דרכים לקדם את רן. ועל כך מגיעות לך התודות. תודה על הנתינה והסבלנות. תודה על עידוד בכל הזדמנות אשרינו שזכינו במטפל משכמו ומעלה כמוך ואשרי בית החולים "שיבא" שזכה להיות מעסיקך"

 

רן כהן ומשפחת כהן, קרית אונו

>

bottom of page